LT EN


100% tikras

Kai norisi tikro, aromatingo, natūralaus ir maistingo - ragaukite Klovinių pievų medaus. Surinktas lietuviškose pievose, kur nėra pramonės, žemdirbystės ir užterštumo, Klovinių pievų medus pasižymi stipriu, sodriu aromatu ir turtingu skoniu.

Natūralus, nekaitintas, be jokių priemaišų Klovinių pievų medus gaminamas  pagal jau šimtmečius gyvuojančias tradicijas. Mes nemaitiname bičių cukrumi ir nesiekiame padidinti jų produktyvumo kitais nenatūraliais būdais. Laikydamiesi atsakingo ir ekologiško požiūrio, gaminame aukščiausios kokybės skanų ir sveiką produktą.

APLANKYTI PARDUOVĘ

Aromatingas

Yra žinoma, kad bitės medų renka apie 10 km spinduliu nuo avilio. Tokiu atstumu aplink Klovinių sodybą nėra auginamų rapsų, grūdinių kultūrų, kurie gausina surenkamo medaus kiekį, bet ženkliai sumažina jo aromatingumą, skonines bei maistingasias savybes.

Mūsų bitės renka medų iš žydinčios pievos ir sodo žiedų, kurie kaupia kvapnų nektarą. Gausi įvairovė žiedų: ramunėlių, pienių, barkūnų, facelijų, lokantų, liepų, vyšnių, obelų ir kitų. Štai kodėl mūsų  medus yra toks aromatingas ir maistingas!

Grynas

Kadangi teritorijoje, kur bitės renka medų, nėra žemdirbystės - nėra ir pesticidų, trašų ir kitų chemikalų, todėl Klovinių pievų medų galima vadinti organiniu. Laikydamiesi ekologiškumo principų, mes nenaudojame antibiotikų ar kitų cheminių medžiagų.

 • Medus ąžuolo bačkutėje su metaliniais žiedais (1 kg)

  Didelė pakuotė su metaliniais žiedeliais. Kvapnus Klovinių pievų medus tamsinto ąžuolo spalvos medinėje statinaitėje, pagamintoje iš kokybiško medžio. Tai gražus virtuvės akcentas. Kaina 50 Eur.

  Užsakyti
 • Medus ąžuolo bačkutėje (1 kg)

  Didelė pakuotė. Kvapnus Klovinių pievų medus tamsinto ąžuolo spalvos medinėje statinaitėje, pagamintoje iš kokybiško medžio. Tai puiki dovana ir gražus virtuvės akcentas. Kaina 50 Eur.

  Užsakyti
 • Medus ąžuolo bačkutėje (870 g)

  Vidutinė pakuotė. Kvapnus Klovinių pievų medus tamsinto ąžuolo spalvos medinėje statinaitėje, pagamintoje iš kokybiško medžio. Tai puiki dovana ir gražus virtuvės akcentas. Kaina 30 Eur

  Užsakyti